Puchar eRki 2014 - zapowiedź

Kończymy świąteczną przerwę! Rozpoczynamy nowy, już drugi sezon Pucharu eRki!

 

Sprawą istotną jest warunek zgłoszenia się na stronie pucharu w zakładce „Formularz zapisu". W pucharze mogą jedynie wystartować zawodnicy z Polski.

 

Nowy sezon nie przynosi zbyt istotnych zmian poza wyglądem witryny pucharu. Puchar eRki w sezonie 2014 będzie się składał jak w poprzednim pucharze z 10 rund po 9 odcinków specjalnych każda o zróżnicowanych nawierzchniach i warunkach pogodowych. Będziemy walczyć poczynając od asfaltów przez szuter i kończąc na śniegu.

 

Nawierzchnie rund są znane już teraz, a konkretne trasy odcinków będą podane dzień przed rajdem. NIE będą podawane warunki pogodowe!

 

Trwają już zapisy do pucharu w drugim sezonie na stronie www.perki.irbr.pl. Rejestracja na stronie pucharu daje możliwość wystartowania w rundach pucharu oraz daje możliwość wysyłania screenów do Galerii.

 

Puchar eRki w 2013 roku!

 

Do sezonu 2014 pucharu będą dopuszczone klasy: R3 i R2 czyli auta: Honda Civic R3, Renault Clio R3 oraz Łada Kalina R2, są to wybrane samochody z klas S1600 i A6 na pluginie RBR Czech.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Pucharu eRki 2014. Pierwsza runda pucharu rusza już 19 stycznia! Jak powiedziane na początku, koniec przerwy świątecznej, czas zasiąść za kierownice i pokazać kto jest mistrzem!

 

 

Życzymy powodzenia

Dariusz Kasperek i Beskidy VRT!

Dodano: